Wdrażanie Jeremie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – spotkania eksperckie

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE, realizujący na terenie województwa zachodniopomorskiego inicjatywę JEREMIE oraz Technopark Pomerania w Szczecinie serdecznie zapraszają spotkania eksperckie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016, które odbędą się w dniach 17 – 18 listopada 2016 r., w Technopark Pomerania w Szczecinie, ul. Cyfrowa 6 (bud. F3)

 


 

Dzień I – 17 listopada 2016

„Duża pożyczka inwestycyjna dla przedsiębiorców w ramach inicjatywy JEREMIE”

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Agenda

Godzina         Temat

10.00 - 10.15 Wprowadzenie Robert Michalski, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego

10.15 - 11.45 Kamila Lewandowicz i Robert Michalski, "Duża pożyczka inwestycyjna dla przedsiębiorców w ramach inicjatywy JEREMIE" 

 


 

Dzień II – 18 listopada 2016

„Wejścia kapitałowe - szansa na pozyskanie kapitału w ramach inicjatywy JEREMIE”

Spotkanie dedykowane jest inwestorom. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Agenda

Godzina         Temat

10.00 - 10.15 Wprowadzenie Robert Michalski, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategicznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego

10.45 - 11.15 Szymon Klimas, Prezes Zarządu IQ Pomerania Sp. z o.o., "Produkt kapitałowy w ramach inicjatywy JEREMIE - możliwość pozyskania kapitału dla przedsiębiorców"

10.45 - 11.30 Krzysztof Rąpała, Kancelaria RĄPAŁA, "Vademecum prawne, umowy joint venture - o czym należy pamiętać i jak przygotować się do transakcji"

11.30 - 12.00 Start up, który otrzymał wsparcie kapitałowe w ramach inicjatywy JEREMIE, czyli o tym "jak przekonać fundusz do inwestycji" 12.00 podsumowanie i networking

 


 

Moderator spotkania - Anna Pawlak

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Więcej informacji na temat seminarium oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.jeremie.com.pl.

2016-11-14
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania