Rada Inwestycyjna

42 posiedzenie Rady Inwestycyjnej Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE za nami

..
Posiedzenie Rady Inwestycyjnej ZFP JEREMIE poświęcone było w szczególności podsumowaniu wdrażania inicjatywy JEREMIE na Pomorzu Zachodnim i założeniom Rocznego Planu Działań na 2017 r. w koordynacji z uruchomieniem instrumentów finansowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020.

Ponadto, skupiono się na kwestiach związanych z bieżącym wdrażaniem Inicjatywy JEREMIE. Przeanalizowany został stan wdrażania produktów finansowych dostępnych w ramach JEREMIE na Pomorzu Zachodnim, poziomy wykorzystania limitów oraz szkodowości u poszczególnych pośredników finansowych, a na koniec posiedzenia omówiony został również stan przepływów finansowych oraz wolnych środków Inicjatywy.

Na zakończenie posiedzenia, Przewodniczący Rady Inwestycyjnej z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzył wszystkim spełnienia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w szczególności dynamicznej i owocnej kontynuacji działań Rady mających wpływ na rozwój naszego województwa. Biuro ds. Instrumentów Finansowych dołącza się do życzeń!

.
2016-12-25
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania