Wdrażanie Jessica

Konferencja „JESSICA DLA BANKÓW – BANKI DLA MIAST”

W dniu 29 marca 2011 r., w Klubie Bankowca w Warszawie, odbędzie się konferencja „JESSICA dla Banków - Banki dla miast”, organizowana przez Związek Banków Polskich, Europejski Bank Inwestycyjny oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Konferencja poświęcona będzie finansowaniu projektów miejskich w Województwie Zachodniopomorskim w ramach Inicjatywy JESSICA. Jej główny punkt, to uroczyste ogłoszenie o wyborze Funduszy Rozwoju Obszarów Miejskich dla Inicjatywy JESSICA, w tym podpisanie umowy pomiędzy Europejskim Bankiem Inwestycyjnym a Bankiem Zachodnim WBK S.A. W trakcie konferencji przedstawione zostaną zasady konkursowe oraz warunki pożyczek dla Projektodawców z terenu Województwa Zachodniopomorskiego udzielanych przez Fundusze Rozwoju Obszarów Miejskich.

Województwo Zachodniopomorskie, jako pionier we wdrażaniu inicjatywy JESSICA w skali całej Unii Europejskiej, jest drugim województwem w Polsce, w którym dochodzi do ustanowienia funduszy miejskich i pierwszym, w którym ta rola została powierzona bankom komercyjnym. Konferencja ta, to zatem wyjątkowy moment dla Województwa, ale też istotne wydarzenie dla dostrzegającego wielki potencjał w instrumentach inżynierii finansowej sektora bankowego w Polsce.
W przypadku pytań, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 091 44 11 187 bądź e-mailowy: mkafarska@wzp.pl z p. Magdaleną Kafarską.

Zalaczniki:

Agenda

Agenda
rodzaj pliku : doc
2011-03-22
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania