Wdrażanie Jessica

„Forum Inwestycyjne JESSICA” - Największe firmy i najaktywniejsze samorządy

Już 11 maja (piątek) w Kołobrzegu rozpocznie się największe w Zachodniopomorskim „Forum Inwestycyjne JESSICA”.

Forum będzie doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą inwestycyjną poszczególnych gmin województwa zachodniopomorskiego, udzieli również odpowiedzi na pytanie w co najlepiej inwestować i skąd wziąć pieniądze na rozwój działalności gospodarczej.

Udział w Forum dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

W czasie Forum spotkają się najprężniej działający polscy przedsiębiorcy oraz najaktywniejsze gminy województwa zachodniopomorskiego, a eksperci z ekonomii i funduszy unijnych powiedzą: w co inwestować, jakie są najbardziej zyskowne branże, jakie szanse i wyzwania czekają inwestorów, co daje fundusz unijny JESSICA i co można dzięki niemu zyskać.

Przedstawiona zostanie aktualna oferta inwestycyjna poszczególnych gmin. Omówione będą również tematy związane z aktualną kondycją polskiej gospodarki oraz jej perspektywą rozwoju w najbliższych latach na tle sytuacji na rynkach światowych. W konferencji udział wezmą przedstawiciele gmin oraz prywatni inwestorzy, a także eksperci z dziedziny funduszy unijnych. Dowiemy się również jakie inwestycje, dzięki programowi JESSICA, zyskają realną szansę na realizację w najbliższym czasie.

Zgłoszenia na Forum przyjmowane są pod numerem tel. 91 461 30 81

Organizatorami Forum Inwestycyjnego JESSICA są BOŚ BANK, 4x4 Biznes oraz Północna Izba Gospodarcza.

„Forum Inwestycyjne JESSICA” odbędzie się 11 maja w Kołobrzegu w Baltic Plaza Hotel Medi SPA****, konferencja rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 19:00.

2012-05-07
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania