Inne wiadomości

Głosujmy na zachodniopomorskie!

Zobacz, oceń, zagłosujZobacz, oceń, zagłosuj

„Ale się zmieniło!” Ruszył plebiscyt telewizyjny na najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia.

Zobacz, oceń, zagłosuj! To hasło plebiscytu telewizyjnego najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia. Widzowie mogą w nim wybierać najciekawsze inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich we wszystkich regionach.

W organizowanym przez Telewizję Polską S.A. (antenę TVP Regiony) plebiscycie biorą udział także projekty z zachodniopomorskiego. Widzowie mogą zagłosować na 1 inwestycję – najciekawszy ich zdaniem – projekt w każdym z regionów. W sumie zaprezentowanych zostanie 80 inwestycji dziennikarzy i ekspertów (po 5 z każdego województwa). Głosować można od 14 do 29 kwietnia wchodząc na stronę www.10latwUE.pl ( Projekty Zachodniopomorskie - www.10latwue.tvp.pl/wojewodztwo/zachodniopomorskie )

Dodatkowo od 14 kwietnia na antenie TVP Regionalna i Ośrodkach Regionalnych Telewizji Polskiej prezentowane są filmy pokazujące 5 wybranych projektów w każdym regionie. Wśród nominowanych projektów znalazły się inwestycje drogowe, projekty turystyczne, edukacyjne oraz innowacje. Dziesięć lat w UE to dla mieszkańców Polski tysiące projektów i miliony Euro. Warto poznać te najciekawsze i wybrać te, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju naszych małych ojczyzn.

Zapraszamy do głosowania na nasze projekty!

2014-04-28
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania