Inne wiadomości

Seminarium: realizacja zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich

Szanowni Państwo,

Eksperci reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego przygotowali „Białą Księgę zasady partnerstwa”, która zawiera zbiór postulatów i rekomendacji dotyczących zwiększenia udziału partnerów spoza administracji w systemie wdrażania Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Publikacja uwzględnia opinie i uwagi zebrane przez nas podczas spotkań konsultacyjnych z partnerami społecznymi na szczeblu regionalnym, zorganizowanych na początku 2014 r. we wszystkich regionach Polski.

Obecnie chcemy przedstawić w/w publikację, wypracowane przez nas postulaty, przedyskutować z Państwem konieczne zmiany w realizacji zasady partnerstwa i zaprezentować kilka narzędzi, które te zmiany pomogą wprowadzić. Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli partnerów spoza administracji oraz przedstawicieli administracji samorządu woj. zachodniopomorskiego. Liczymy, że w nowej perspektywie finansowej UE otworzymy nowy rozdział dialogu.

Seminarium odbędzie się 24 lutego 2015 r., (początek o godz. 11.00), w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, Sala Sesyjna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego ul. Mickiewicza 41

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału do dnia 20 lutego br. Pani Ewie Bytniewskiej, Sekretarzowi Komitetu Koordynacyjnego (e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22 518 87 47).

2015-02-18
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania