Rozwijamy Region w Dobrym Tonie - 2014

Rozwijamy region w dobrym tonie w Kołobrzeskiej katedrze

. .
Tegoroczny cykl koncertów promujących Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego kończy się wyjątkowym wydarzeniem muzycznym. W wykonaniu muzyków Baltic Neopolis Orchestra usłyszyny m.in. Koncert podwójny na obój i skrzypce Jana Sebastiana Bacha, Koncert podwójny g-moll na altówkę i wiolonczelę Anotonia Vivaldiego oraz Kwartet fortepianowy w opracowaniu na orkiestrę smyczkową Gustava Mahlera. Nastrojowe wnętrze kołobrzeskiej katedry nada wyjątkowej atmosfery, koncert promuje bowiem projekt "Wzrost znaczenia dziedzictwa kulturowego w Województwie Zachodniopomorskim poprzez renowację średniowiecznych Katedr w Koszalinie i w Kołobrzegu". Uczestnicy koncertu będą mieli okazję zobaczyć tą perłę na gotyckim szlaku województwa zachodniopomorskiego. Artyści:

Filip Lipski (skrzypce)

Emilia Goch (altówka)

Tomasz Szczęsny (wiolonczela)

Michał Balcerowicz (obój)

Baltic Neopolis Orchestra

Koncert odbędzie się w czwartek 28 SIERPNIA 2014. Początek o godzinie 20:30

Bilety w cenie 25/20 zł do nabycia w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu (ul. Solna 1) oraz przy wejściu do Bazyliki (na godzinę przed koncertem).

Dla Państwa mamy 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie – wystarczy tylko wysłać mejl na adres wolska@wzp.pl podając w nim imię i nazwisko* oraz odpowiedź na pytanie: "Wzrost znaczenia dziedzictwa kulturowego w Województwie Zachodniopomorskim poprzez renowację średniowiecznych Katedr w Koszalinie i w Kołobrzegu" – to tytuł jednego z projektów realizowanych w Kołobrzegu ze środków RPOWZ. Wymień przynajmniej jeden inny projekt finansowany z tego programu. Na odpowiedzi czekamy do środy 27 sierpnia 2014 r. do godziny 15:00.

(wysyłając odpowiedź uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia niniejszego konkursu)

ROZWIJAMY REGION W DOBRYM TONIE

28 sierpnia 2014 (czwartek), godz. 20:30

Bazylika w Kołobrzegu, ul. Mariacka 5

2014-08-25
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania