Wydarzenia

V edycja konferencji Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej

. .
Już_prawie 5,5 tys. mikro, małych i średnich firm skorzystało z produktów finansowych Inicjatywy JEREMIE wdrażanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego i z powodzeniem rozwija swoje biznesy, wzmacniając jednocześnie inwestycyjny potencjał regionu. Z 425 mln zł dostępnych środków unijnych wsparliśmy projekty warte ponad 1,5 mld zł, osiągając w ten sposób trzykrotną dźwignię finansową.

Jak, gdzie i kiedy rozpocząć przygodę zwaną biznesem? Jak rozwinąć skrzydła i skorzystać z możliwości oferowanych przez Inicjatywę JEREMIE i Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego? O czym pamiętać? Czego się wystrzegać? Na te i inne pytania, w corocznym cyklu „Zachodniopomorskich Dni Instrumentów Inżynierii Finansowej” przedsiębiorcy orasz wszyscy, dla których własny biznes istnieje dopiero w sferze marzeń, znajdą odpowiedź.

Jeśli sam czasami zadajesz sobie podobne pytania, nasza konferencja jest właśnie dla Ciebie. Spotkajmy się 26 października 2016 r. w Hotelu Radisson w Szczecinie…nasi eksperci na pewno nie pozostawią Państwa pytań bez odpowiedzi. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie obecności poprzez rejestrację na www.zdiif2016.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 91 42 29 320 lub 91 43 29 332.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.zdiif2016.pl.

2016-10-13
powrót
Wydruk bieżącej strony
+    o    -

| Polityka prywatności   | Kontakt z Administratorem Portalu   | Formaty plików do pobrania